Prodesa Savunma & Havacılık

HAKKIMIZDA

Prodesa Savunma ve Havacılık, STNC grup şirketleri iştiraki olarak, %100 Türk sermayesi ve bilgi birikimi ile öncelikli olarak Türk Savunma Sanayii’ne hizmet vermek amacıyla 2016 yılında alanında uzman sektör profesyonellerinin bir araya gelmesi ile kurulmuştur.

Prodesa Savunma ve Havacılık, mühendislik becerilerini ve piyasadaki güvenilirliğini tüm projelerinde göstermektedir. Aynı zamanda sizleri de herhangi bir elektronik-elektromekanik projesinde desteklemeye hazır.

Bizimle çalışmayı tercih eden kurumlar ne olursa olsun zamanında ve kaliteli iş çıkacağını bilirler. Çalıştığı kurumlar ve insanlarla karşılıklı güven üzerine kurulu uzun süreli bir ilişki her zaman ilk hedefimiz olmuştur.

AR-GE merkezimiz size kablaj tasarımı ve üretimi, elektronik – elektromekanik tasarım ve geliştirme konularında ister anahtar teslim isterseniz tasarımdan üretime kadar olan tüm süreçte destek olmak için hazır olarak beklemekte.

Savunma ve havacılık sektöründe güvenilir bir iş ortağı arıyorsanız doğru yerdesiniz…

MİSYONUMUZ

Türk Savunma ve Havacılık Sanayii’nde, kuruluşundaki milli amacın gereklerini yerine getirerek, standartlarından ödün vermeden, rekabet gücü ile tercih edilen, güven duyulan, çevreye ve insana duyarlı bir teknoloji firması olmak.

VİZYONUMUZ

Elektronik teknolojileri ve sistem entegrasyonu alanında; Türk Savunma Sanayii için tüm evrensel etik değerlerine ve kalite standartlarının yönlendirdiği katma değer yeteneklerine sahip, ileri teknoloji ve özgün ürünler geliştirerek dünya markası haline gelmek.

KURUMSAL İLKELERİMİZ

  • Adillik,
  • Şeffaflık,
  • Hesap verebilirlik,
  • Sorumluluk,
  • Disiplindir.