Askeri ve Sivil Sistemler İçin Mekanik Tasarım ve Montaj

Elektromekanik Paketleme ve Montaj

Parolası zamanında ve kaliteden ödün vermeyen ürünler tasarlamak ve üretmek olan Prodesa Savunma ve Havacılık, en zorlu tasarımların üstesinden gelebilecek tecrübeli ve eğitimli ekibiyle, kalite standartlarına uygun kablaj tasarımı ve üretimi yapmaktadır.

Prodesa Savunma ve Havacılık , LRU içi arayüz, kablaj tasarımı ve üretimi, LRU’lar arası arayüz tasarımı, kablaj ve üretimi faaliyetlerini, son ürünlerin kullanılacağı platforma özel çevre koşullarına ve EMI/EMC gereklerini sağlayacak şekilde tasarlama ve üretme kabiliyetine sahiptir.

Tasarlanan ve üretilen kabloların dokümantasyonu hiçbir detayı atlamayacak şekilde detaylı ve en kolay anlaşılabilir düzeyde basit olarak hazırlanmaktadır. Prodesa Savunma ve Havacılık, tasarlanan kablajın doğru şekilde üretilmesinin yanında, dokümantasyonun da ne derece önemli olduğunun bilincindedir.

Prodesa Savunma ve Havacılık; kara, deniz, hava ve uzay platfomlarında aşağıdaki kablaj tiplerinde tasarım ve üretim yapmaktadır:

  • RF Kablaj Tasarım/Üretim/Dokümantasyon
  • Haberleşme/Data Kablaj Tasarım/Üretim/Dokümantasyon
  • AC/DC Güç Kablaj Tasarım/Üretim/Dokümantasyon

ÖZGÜN VE GÜÇLÜ TASARIM

Tecrübeli kadromuzla müşterilerimizin isterlerini %100 karşılayan özgün ve güçlü tasarımları dokümantasyonu ile birlikte tasarlayıp gerçeklemek için varız.

TEKNİK DESTEK

Değerli müşterilerimize teslim ettiğimiz projelerin her zaman arkasında durmak temel prensibimizdir. Lojistik ve teknik destek ekibimizle her zaman yanınızdayız.

GÜVENİLİR İŞ ORTAKLIĞI

Prodesa Savunma ve Havacılık, mühendislik becerilerini ve piyasadaki güvenilirliğini tüm projelerinde göstermektedir. Aynı zamanda sizleri de herhangi bir elektronik-elektromekanik projesinde desteklemeye hazır.