Alanında Uzman Profesyonel Kadro

Elektrik-Elektromekanik Tasarım ve Geliştirme

Prodesa Savunma ve Havacılık, uzman tasarım kadrosuyla her türlü RF/mikrodalga kart, sistem tasarımı, baskı devre kart tasarımı, elektromekanik paketleme kabiliyetine sahiptir.

Müşteri isterlerini %100 karşılayabilen, kullanılacak platforma uygun çevre koşulları ve EMI/EMC gereklerine uygun özgün tasarımlarıyla kaliteden ödün vermeden zamanında teslimat şirketimizin en temel hedefidir.

Prodesa Savunma ve Havacılık’ın aşağıdaki elektronik ve mekanik bileşenleri tasarlama ve üretme yeteneği bulunmaktadır:

  • Mikrodalga devreler (bağlaç, filtreler, güç bölücüler, güç birleştiriciler, faz kaydırıcı devreleri, TTD devreleri, anahtarlama kartları)
  • RF kart tasarımı (DC-40 GHz frekans bandında her türlü RF/Mikrodalga Tasarım)
  • Askeri RF Sistem Tasarımı (Elektronik Harp Sistemleri RF kartlar, birimler, RF Frontend, RF Strip Budget Analizleri)
  • Birim Anakart Tasarımı (Arayüz tasarımı, baskı devre kart tasarımı)
  • Sivil Uygulamalar (baz istasyonları, kablosuz ağlar vb.)
  • Birim Mekanik Tasarımı (Mekanik yerleşim, birim mekaniği tasarımı ve üretimi)

ÖZGÜN VE GÜÇLÜ TASARIM

Tecrübeli kadromuzla müşterilerimizin isterlerini %100 karşılayan özgün ve güçlü tasarımları dokümantasyonu ile birlikte tasarlayıp gerçeklemek için varız.

TEKNİK DESTEK

Değerli müşterilerimize teslim ettiğimiz projelerin her zaman arkasında durmak temel prensibimizdir. Lojistik ve teknik destek ekibimizle her zaman yanınızdayız.

GÜVENİLİR İŞ ORTAKLIĞI

Prodesa Savunma ve Havacılık, mühendislik becerilerini ve piyasadaki güvenilirliğini tüm projelerinde göstermektedir. Aynı zamanda sizleri de herhangi bir elektronik-elektromekanik projesinde desteklemeye hazır.